GISMETEO: Погода по г.Артемовск
 О нас
 Наши услуги
  Лицензии
 Руководство
 Контакты
 Галерея
 Сотрудничество
 Мониторинг окружающей среды
 Наши новости
 Надрокористування
 Центральная лаборатория
 Подземные водыОСНОВНІ ГЕОЛОГІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ РОБІТ ДРГП «ДОНЕЦЬКГЕОЛОГІЯ»

у 2011 році

 У 2011 році підприємством по напрямку «Геологорозвідувальні роботи» досягнуті такі результати:

- по галузі «Буріння артезіанських свердловин…» за результатами оперативного підрахунку запасів підземних питних вод по свердловині № Г-238 (с. Тернове, Шахтарського району) затверджено НТР Державної служби геології та надр України  приріст запасів підземних питних вод категорії С1 в обсязі 102,16 тис.м3/рік (при плані 70 тис. м3/рік). Державне замовлення 2011 року з приросту запасів підземних питних вод виконано на 146 %.

На протязі 2011 року повністю завершено роботи на двох розвідувально-експлуатаційних свердловинах, які передані для подальшої експлуатації органам місцевого самоврядування. Крім того, пробурені 3 пошукові свердловини, одна з яких буде переобладнана у експлуатаційну в 2012 році;

- по галузі "Кольорові метали" за результатами завершених у 2010 році пошуково-оцінювальних робіт на Новодмитрівському рудопрояві одержано приріст прогнозних ресурсів свинцю та цинку категорії Р1 в кількості 122,1 тис.т. (при плані 100 тис.т), матеріали якого розглянуті та затверджені НТР ДРГП «Донецькгеологія»;

  -по галузі «Вугілля» за результатами завершених у 2010 році пошукових робіт з виявлення перспектив промислової вугленосності відкладів нижнього карбону на сполученні Західного та Південно-Західного Донбасу одержано приріст запасів вугілля категорії С2  в кількості 5468 тис.т (план 4000 тис.т), який прийнято Державною службою геології та надр України. Державне замовлення 2011 року з приросту запасів вугілля виконано на 136,7 %. 

            Також одержано приріст ресурсів газу метану  категорії Р3  у попередньо оцінених запасах вугілля категорії С2  в кількості 508,1 млн. м3, який прийнято Державною службою геології та надр України. Державне замовлення 2011 року з приросту прогнозних ресурсів газу метану  виконано (план 500 млн. м3) на 101,6 %.

По об’єкту «Вивчення газоносності та розробка методів вилучення метану з вугленосної товщі – Гришино-Андріївська площа» виконано розконсервацію свердловини Д-29 і продовжено її буріння до глибини 600 м. Проведено пластовипробування пісковику D5вSd5 за допомогою ВП КВІ-68 в інтервалі 380,7-390 м. За попередніми даними об’єкт водоносний.

            За позабюджетні кошти підготовані матеріали геолого-економічної оцінки поля шахти Соленівська 1-2. Матеріали представлені та розглянуті ДКЗ України. Запаси родовища затверджені в авторському підрахунку;

- по галузі «Неметалеві корисні копалини» за результатами розгляду у Держгеолнадра України виконання Державного замовлення з приросту запасів вогнетривких глин ДРГП «Донецькгеологія» на 2011 р. затверджений приріст ресурсів вогнетривкої сировини Райсько-Калинівської площі у кількості 5,1 млн.т., що складає 102% від плану.

            За позабюджетні кошти завершені геологорозвідувальні роботи, підготовані та представлені ДКЗ матеріали з геолого-економічної оцінки по кільком родовищам. Всі матеріали оцінені позитивно, до промислового освоєння рекомендовані:

- запаси формувальних пісків Часів’ярського родовища;

- вогнетривкі глини Торецького родовища;

- пісковики Медвежанського родовища;

- вогнетривкі глини Центрального родовища;

-  доломіти родовища «Аненська Гольма».

- по галузі «Гідрогеологічні роботи» підготований щорічний інформаційний звіт за 2010 рік по  «Веденню ДВК, державного обліку використання підземних вод, моніторингу ресурсів та запасів підземних вод на території  Донецької області”;

- по галузі «Інженерно-геологічні роботи» підготований інформаційний звіт за 2010 рік «Моніторинг поширення та розвитку інженерно-геологічних процесів та явищ (ЕГП) в межах території Донецької області з метою геологічного забезпечення УІАС НС та протизсувних заходів».

- по галузі «Геолого-екологічні дослідження та заходи» підготований щорічний інформаційний звіт за 2010 рік «Моніторинг підземних вод Донецької області за 2010 р.».

 

Річний звіт про результати геологорозвідувальних робіт ДРГП «Донецькгеологія» за 2011 рік з детальним висвітленням результатів робіт переданий на постійне зберігання  ДНВП «Геоінформ України».

 

 


Новости
Завантаження...
 
 
 
 
 
 
 
Designed by "Медиа холдинг Компаньон" 2011